تماس با ما
LEE

WhatsApp : +008618669746703

Qingdao Running Machine CO.,LTD

کیفیت اول، مشتریان بالاترین

  • Qingdao Running Machine CO.,LTD
  • Qingdao Running Machine CO.,LTD
  • Qingdao Running Machine CO.,LTD
  • Qingdao Running Machine CO.,LTD
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, فروشنده
مارک های در حال اجرا تعداد کارمندان 300~600
فروش سالانه 1350000-2000000 سال تاسیس 1976
صادرات کامپیوتر 90% - 100%
معرفی

چینگدائو رانندگی ماشین شرکت با مسئولیت محدود (Qingdao Yadong گروه شرکت گروه، با مسئولیت محدود) تاسیس شده در سال 1976، واقع در چینگدائو، پوشش 120، 000 متر مربع و داشتن بیش از 600 کارمند، یک شرکت حرفه ای اختصاص داده شده به طراحی و ساخت ماشین آلات لاستیکی .

با بیش از 40 سال در حال توسعه، ما تبدیل شده است تولید کننده و صادر کننده پیشرو در صنعت لاستیک در چین است. با تشکر از سیستم EPR با نیروی فنی فراوان، تجهیزات پردازش عالی، ابزار تست دقیق و خدمات پس از فروش قابل اعتماد. پشتیبانی توسط بیش از 50 مهندس و صدها کارگر ماهر، ما به طور مداوم محصولات فعلی و سفارشی محصولات جدید را بهبود می بخشد. با توجه به نیاز مشتریان، امروزه ما وضعیت قابل احترام نه تنها در داخل کشور بلکه در سطح بین المللی مانند دولت واحد، اروپا، روسیه، ژاپن، کره، جنوب شرق آسیا و شرق و غیره به دست آوردیم.

این شرکت اصرار دارد که نظریه پیگرد قانونی "کیفیت اول، مشتریان بالاتر"، با جهت بازار برای توسعه و توسعه بیشتر باشد. شرکت ما محصولات عالی و خدمات را به مشتریان خود می دهد. به سوراخ خوش آمدی با ما بیا بگذارید فردا خوشبخت با هم بسازیم.

با همکاری شرکت تایر، شرکت های تولید پروفیل، شرکت های کابل و شرکت های بازیافت لاستیک و غیره، ساخت سری محصولات ظاهر شده است:

تجهیزات مخلوط: مخلوط کن خانگی، مخلوط پاشش، دو رول میل، دوقلو اکسترودر ماشین آلات ورق، ورق های لاستیکی، پالایشگاه لاستیکی، سنگ شکن لاستیکی.

تجهیزات اکسترودر: پین بشکه اکسترودر خوراک سرد، اکسترودر خوراک سرد، اکسترودر خوراک داغ، پلاستر لاستیکی، مثلث لاستیک اکستروژن خط لمینیت، 0 درجه خط تولید ماشین برش، الکترو گرم Tire Bead خط اکستروژن تکمیل، خط اکسترودر مهره شش گوش.

تجهیزات تقویم: دو رول، سه رول، چهار رول Calender Machinery، Inner Liner & Rubber Sheeting Calendering line.

تجهیزات برش: فولاد برش، فولاد برش برش، فولاد ضد زنگ، چند برش طولی، برش افقی پارچه و غیره

تایر ساخت ماشین: 2D، 3D، 1 ST ماشین ساختمان، 2 ST ساختمان ماشین، TBR -3D ساختمان M / C، TBR-2D ساختمان M / C.

تجهیزات خنک کننده: تایر، سایبان و دیگر قطعات خط اکستروژن، خط خنک کننده تایر، خنک کننده خنک کننده و غیره

تجهیزات Vulcanizing: ماشین حفاری روتاری، ورقه Vulcanizing دستگاه، لوله داخلی، دستگاه پوشش Vulcanizing تایر، پرس فلپ درمان، دستگاه قالب گیری خلاء، ماشین تزریق ریخته گری، دستگاه های ماشین آلات و غیره

سایر تجهیزات: ماشین نصب و راه اندازی هواپیما تایر، ماشین چفت و بست ماشین، دستگاه لمینیت پارچه.

ما به شدت به دنبال سیاست "برای برآوردن نیازهای مشتریان ما با کار با کیفیت معتبر، فن آوری پیشرفته، راه حل طراحی بهینه سازی و خدمات عالی"

تاریخ
سرویس

پرسنل نصب و راه اندازی پس از فروش 10، به اندازه کافی پرسنل نصب و راه اندازی نصب و راه اندازی، می توانند مشتری را به خرید تجهیزات سریعترین عملیات اشکالزدایی نصب، کوتاه کردن زمان اشکالزدایی برای مشتری، برای مشتری به دست آوردن بازار برای انجام بهترین کار خود، برای مشتری برای بهبود درآمد، هزینه صرفه جویی شد. قبل از نصب هر محصول قبل از نصب، هر بار از طریق بازرسی کیفیت، قبل از تحویل هر یک از تجهیزات، هر بار بازرسی کارکنان تجهیزات 3، هر قسمت از محصول قبل از نصب، همیشه یک بازرسی دقیق از بخش بازرسی کیفیت وجود دارد.

تیم ما